Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\kontakt.jpg

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\hus.gif

Formand
Palle Laustsen
Gammelstrupvej 30
8740 Brædstrup

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\hus.gif

Kasserer
Arne Palsbirk
Lodbrogsvej 64
8660 Skanderborg

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\telefon.gif

24 23 67 65

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\telefon.gif

27 60 08 76

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\email.gif

formand@lhombre.dk

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: F:\urf\Lokal disk\Hjemmesider\www.lhombre.dk\Ny hjemmeside\images\email.gif

kasserer@lhombre.dk / palsbirk@gmail.com


Du kan også bruge denne kontakt formular ! "Klik her"


Bestyrelsen i Dansk L'hombre-Union (21-10-2017)

Formand:

Palle Lausten

Tlf.: 24 23 67 65

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

formand@lhombre.dk

Næstformand:

Niels Erik Olsen

Tlf.: 28 87 01 42

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

Niels_erik_olsen@webspeed.dk

Kasserer/Sekretær:

Arne Palsbirk

Tlf.: 27 60 08 76

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

kasserer@lhombre.dk

Internet:

Svend Erik Andersen

Tlf.: 30 20 45  68

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

andersen@svend-erik.dk

Turneringplanl.:

Inge Nielsen

Tlf.: 20 34 47 69

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

xbager@gmail.com

PR/undervisning:

Arne Rodsted

Tlf.: 29 45 79 66

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

e.a.rodsted@fibernu.dk

Materialer:

H. P. Lærkegaard

Tlf.: 51 41 66 31

Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: E-mail

hp@5750.dk


Ajourført den 21. oktober 2017